Kenan Doğulu’dan Beren Saat sözleri: Karşılaşınca dünyam durdu


Şarkıcı Kenan Doğulu, tv100 ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Az Önce Konuştum’un konuğu oldu. Doğulu, Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtladı.

“TAK ETTİ CANIMA OZAN’LA SATTIĞIMIZ İLK ŞARKIDIR”

Kenan Doğulu’nun açıklamalarından satır başları şöyle:

“Çok ilginç bir şey söyleyeceğim sana ‘Tak Etti Canıma’ Ozan’la benim ortak bestemizdir, müzik Ozan’ın söz benim ve sattığımız ilk şarkıdır.

“RESMİ OLARAK 420 BESTEM VAR”

Kaç şarkı yaptın?

450 civarı en son Kahve’de çıktı 450-460 arası resmi şarkı var içlerine bazılarının remix, akustik versiyonlarını da katarsak.

Bunun kaçı Kenan Doğulu deyince bildiğimiz şarkıdır?

Galiba 100-110 tanesi.

“KURŞUN ADRES SORMAZ Kİ’NİN HİKAYESİ NE?”

‘Kurşun Adres Sormaz Ki’ klibini Uludağ’da piyanoyla çektik biz dağın tepesine bir piyano koymuştuk o zamanlar yine her şeyden etkilendiğim çok duyarlı olduğum yaşlar, okuduğum her gazete haberi, şehit haberini çok taktığım zamanlarda yazdığım bir şarkı.

“TELEVİZYON SON ZAMANLARDA NEZAKET SINIRINI AŞTI”

Seni televizyonla tanıdık ama uzun süredir televizyona çıkmıyorsun neden?

Televizyon çok değişti çünkü gündüz kuşaklarında göbek atan insanlar vardı, neşeliydik, gülüyorduk, Mehmet Ali Erbil Çiğdem Tunç şovlarında ben neler yaptım parodilerde oynadım aslında tam bir televizyon çocuğuyum ama son zamanlarda nezaket sınırını aştı.

“SENFONİ ORKESTRASI İÇİN ŞARKILARIM YENİDEN YAZILIYOR”

Benim Kenan Doğulu fanı olarak en büyük hayalim bir gün Kenan Doğulu şarkılarını bir senfoni önünde dinlemek galiba böyle bir proje var ne zaman?

O bizim için çok önemli bir proje Kültür Bakanlığı’na falan da gitmeyi düşünüyorum. Şarkılar bir daha yazılıyor 100 kişilik bir orkestra için. 5 Şarkı bitti. Kirli Beyaz Kedi var, Tutamıyorum Zamanı yazılıyor şu anda 5. şarkıdayız.

“AŞKTAN BEKLENTİM HAYATI PAYLAŞMAK”

Kenan Doğulu’nun aşktan beklentisi ne?

Hayatı paylaşmak, 2 kişilik bir dünya kurabilmek, saygı-sevgi beraber aynı yolda yürüyebilmek, hiçbir zaman yalnız olmadığını bilip öyle yaşayabilmek.

“BEREN’LE KARŞILAŞINCA DÜNYAM DURDU”

Senin ödül töreninde Beren Hanım’ın yaptığı bir konuşma vardı, çok etkileyiciydi, siz nasıl tanıştınız?

Biz bir partide tanıştık ama bizi bazı arkadaşlarımız bir araya getirmeye çalışıyorlardı hatta Yılmaz da onlardan bir tanesi hatta karşılaşınca dünyam durdu benim.

“MÜZİĞE DAHA YENİ BAŞLIYORMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM”

Kendini hiç yorgun hissetmiyor musun?

Hayır tam tersi belki yaşla ilgili ya da kendi içimde bulduğum aşk ve başarı sarhoşluğunun birleştirdiği karmadan dolayı kendimi yolun yarısındaymış gibi yeni başlıyormuş gibi hissediyorum.

“SEZEN AKSU’SUZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM”

Sezen Aksu ile komşu olmak nasıl bir his?

Sezen Aksu ile komşu olmak bir kere çatısı açık bir yerde beste yapmaya çalışmak gibi inanılmaz bir duygu.

“TÜRKÇE RAP HER ZAMAN OLDU OLACAK”

Türkçe Rap’in suyu mu çıktı?

Rap’in hiçbir yerde modası uzun süre geçmeyecek diye düşünüyorum, bugünkü gücünü zaman içerisinde kaybedebilir ama her zaman oldu olacak”

KENAN DOĞULU’YA TV100 YAYININDA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Önce Konuştum programında, TV100 ailesi tarafından Kenan Doğulu’ya doğum günü sürprizi yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir